Praca w AHA

Jesteśmy pasjonatami, tworzymy mały ale zwarty zespół do zadań specjalnych, każdy z nas przychodzi do pracy z uśmiechem i nie odlicza minut do końca dnia (ale jesteśmy tacy wspaniali, że większość naszych obowiązków wykonujemy o czasie).

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, stale prowadzimy dyskusje co zrobić, żeby naszym klientom wiodło się jeszcze lepiej. Wszelkie braki w zespole staramy się uzupełniać szybko i sprawnie, aktualne ogłoszenia znajdziecie w zakładce o tej samej nazwie.

 

Czasami jednak czujemy, że kolejne zlecenia mogą mocno nadwyrężyć nasze dobre samopoczucie, wówczas wspomagamy się specjalistami z zewnątrz (zakładka "ogłoszenia współpracy").

 

Niezależnie od tego czy przyjmujemy osobę na stałe jako członka naszego zespołu, czy nawiązujemy nową współpracę, od kandydatów oczekujemy przejścia przez test - tylko wtedy mamy gwarancje, że kandydat spełni pokładane w nim oczekiwania i sprosta legendzie którą sam stworzył w CV.

 

W każdej chwili jesteśmy jednak gotowi przyjąć osobę, która nam udowodni swoją niezbędność.  Jeśli się za taką uważasz, pisz na maila This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub skorzystaj z formularza w zakładce kontakt.